AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

AGRO SHOW 2019 już za nami

AGRO SHOW 2019 przeszła już do historii. Ta największa w Europie wystawa rolnicza odbywająca się na otwartej przestrzeni co roku przyciąga rzesze wystawców i zwiedzających. Na 4 dni w miejscowości Bednary powstaje małe kolorowe miasteczko tętniące życiem na najwyższych obrotach, po to by kilka dni później zniknąć na kolejny rok. Jednak jak zawsze masa wrażeń zdobytych w tym krótkim czasie wystarcza by wspominać ten czas przez kolejne 361 dni.

Nic nie zmieniło się także w tegorocznej edycji. Najwięksi producenci oraz dealerzy obecni na polskim jak i europejskim rynku zaprezentowali swoją ofertę, aktualne nowości i promocje. Agromarket jako największy dealer koncernu SDF w kraju dumnie reprezentował markę DEUTZ-FAHR . Oczywiście przedstawicieli naszej firmy można było spotkać też na stoiskach czołowych producentów, których maszyny znajdują się w naszej ofercie czyli KVERNELAND, UNIA, SAMASZ, AGRO MASZ, JCB, AGRISEM, SIPMA i wielu innych.

Pogoda nie rozpieszczała i jak to bywa w plenerowych wystawach aura zafundowała nam prawie wszystko co mogła, poprzez silny wiatr, chłód, deszcz w pierwszych dniach po słoneczną i ciepłą niedzielę. Jak zwykle cieszy nas mnóstwo osób odwiedzających nas na targach. Znajome twarze które zajdą opowiedzieć jak sprawdza się zakupiony sprzęt, często przymierzając się do nowych zakupów, oraz nowi ludzie zainteresowani nawiązaniem współpracy. Wszystkim Państwu za to dziękujemy bo bez Was nasza obecność i wysiłek w przygotowanie stoiska nie miałaby najmniejszego sensu. Liczymy, że w kolejnych latach będziemy mogli znów się zobaczyć i wymienić spostrzeżenia.

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok !!!