AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Spotkanie dealerskie ISEKI 2022

W dniu 03.12.2022 w Warszawie miało miejsce spotkanie sieci dealerskiej ISEKI. Ta renomowana japońska marka zdobywa w naszym kraju coraz mocniejszą pozycję i ugruntowuje się w profesjonalnych firmach komunalnych, pielęgnacji i specjalistycznych gospodarstwach rolnych.

Spotkanie miało na celu podsumowanie mijającego roku oraz nakreślenie strategii działania w nadchodzącym. Podczas meetingu zostały również przedstawione wyniki sprzedaży, a najlepsze firmy i przedstawiciele handlowi zostali nagrodzeni. W tym miejscu jest nam niezmiernie miło pochwalić się, iż Agromarket Jaryszki zdobyło aż 3 nagrody:

3 miejsce w kategorii “sprzedaż maszyn rolniczych i komunalnych ISEKI w 2022 roku”

2 miejsce w kategorii “najskuteczniejszego handlowca maszyn rolniczych i komunalnych ISEKI w 2022 roku” dla Marcina Szypy

DEALER ROKU 2022 “za zaangażowanie, rozwój i sprzedaż maszyn ISEKI w 2022 roku”

Zdajemy sobie sprawę że nagrody te zawdzięczamy ciężkiej wytrwałej pracy, dobrze obranej strategii działania i zapleczu technicznemu firmy, ale oczywiście nie było by ich gdyby nie nasi klienci którzy nam zaufali i postawili na nas jako swojego partnera biznesowego i dostawcę sprzętu ISEKI. Za to bardzo Wam wszystkim dziękujemy !!!