Nasza główna siedziba:

AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki

Masz pytania? ...zadzwoń

tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 879-84-20

Szukasz pracy?

Elektryk samochodowy – elektronik – mechanik

Jako jeden z największych dealerów ciągników rolniczych w Polsce.
Oferujemy:
– pracę na stanowisku elektryka, elektomechanika ciągników rolniczych
– pracę z młodym, ambitnym zespołem
– nowoczesne stanowisko, w pełni wyposażone
– stabilne zatrudnienie
– certyfikowane systemy szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe , mile widziane doświadczenie w zawodzie,
– zaangażowanie w powierzone zadania,
– umiejętność pracy w grupie,
– bardzo dobra organizacja pracy,
– uczciwość,
– prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:
– przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy;
– dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;
– wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu.

Oferty zawierające CV i zgodę na przetwarzanie danych prosimy przesyłać na adres mailowy: serwis@agromarket.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.