AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

pożegnaliśmy naszą kochaną szefową Ewę Skrzypczak

Pogrążeni w smutku pożegnaliśmy naszą wspaniałą szefową. Dziękujemy za Państwa obecność, zarówno na mszy św. i uroczystości pogrzebowej jak i na odprawianych codziennie modlitwach różańcowych. Patrząc na tak ogromną liczbę osób którzy chcieli ten ostatni raz pożegnać naszą kochaną panią prezes, utwierdzamy się w przekonaniu, że swoim życiem, postawą i uczciwością zyskała sympatię i wdzięczność rzeszy ludzi. Ludzi których spotkała na swojej ziemskiej drodze, a którzy zapewne tak jak my wszyscy zastanawiają się dlaczego tak szybko musiała od nas odejść. Dziękujemy również za tak liczne ciepłe słowa które usłyszeliśmy o pani Ewie, te wypowiedziane osobiście oraz te pisane.

Obiecujemy dbać o całe dobro jakie nam pozostawiła i pielęgnować pamięć o niej. Wierzymy, że z jej pomocą z nieba wszystko się uda.

Ewa Skrzypczak

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, iż Ewa Skrzypczak, współzałożycielka i prezes Agromarketu Jaryszki przegrała trudną walkę z chorobą i zmarła w dniu 25.02.2019 r. Była pogodną i uśmiechniętą osobą, z głową pełną pomysłów oraz optymizmu życiowego. Zawsze miła, sympatyczna i ciepła, dla nas wszystkich dobra dusza na którą każdy mógł liczyć. Będzie nam jej bardzo brakowało i ciężko będzie wypełnić tę pustkę.
Ewo, dziękujemy Ci za wszystko i zapewniamy, że na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 04.03.2019 r w Kościele pw. św. Jakuba Większego Apostoła w Poznaniu, Głuszyna 150 A o godz. 12:00.
W tej samej parafii codziennie w dniach 26.02 – 01.03. 2019 r. o godz. 19:00 będzie odmawiana modlitwa różańcowa w intencji zmarłej.

W dniu pogrzebu siedziba główna Agromarketu w Jaryszkach jak i oddziały w Kutnie, Zamościu i Żninie będą nieczynne.