AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

DEALER ROKU 2020

Mamy ogromną przyjemność poinformować że AGROMARKET po raz kolejny został “Dealerem Roku”!!! W dniu dzisiejszym odbyła się videokonferencja zorganizowana przez producenta ciągników i kombajnów DEUTZ-FAHR na której zarząd i dyrektorzy SDF Group podsumowali miniony rok, nakreślili strategię działania na kolejny oraz wyróżnili firmy które przyłożyły się najmocniej do sukcesu jakim jest 10% udział rynkowy marki Deutz-Fahr w Polsce w 2020 roku. Najważniejsza nagroda za największy obrót a tym samym sprzedaż największej ilości ciągników przypadła firmie AGROMARKET JARYSZKI z czego jesteśmy bardzo dumni.

Z tego miejsca pragniemy wszystkim serdecznie podziękować. Osobom z SDF Group za wsparcie i pomoc w promocji marki jak i oczywiście wszystkim naszym klientom, gdyż jesteśmy świadomi faktu iż nie było by tej nagrody bez wsparcia i zaufania ludzi którzy wybrali AGROMARKET jako swojego partnera. Każda zakupiona maszyna z pod znaku DEUTZ-FAHR’a to dla nas motywacja do działania i jeszcze większe zaangażowanie w coraz wyższy standard obsługi, by każdy kto z nami wkroczy do świata DEUTZ-FAHR mógł poczuć się jak ktoś wyjątkowy.

Raz jeszcze dziękujemy, a posiadaczom soczysto zielonych ciągników i kombajnów wielu lat przyjemnej i bezawaryjnej pracy.

DEALER ROKU 2020 Agromarket Jaryszki