AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

DZIEŃ OTWARTY już za nami

Dzień Otwarty dealera Deutz-Fahr przeszedł do historii. I to dosłownie ponieważ pierwszy raz w jednym czasie Agromarket w Jaryszkach i nasz oddział w Kutnie gościły łącznie blisko 2500 osób. Rekord padł też pod względem osób które zdecydowały się skorzystać z wyjątkowych promocji przygotowanych tylko na ten dzień.

Wszyscy którzy byli doskonale się bawili, a tym którzy przyjechać nie mogli krótko streścimy co stracili.  Przede wszystkim możliwość poznania nowych modeli serii 5 i 6, kombajnów oraz pozostałej palety produktów i skorzystania z super rabatów na nowy ciągnik lub tańszych przeglądów już posiadanych maszyn niemieckiego producenta. Z atrakcji typowo rozrywkowych poza dmuchanymi zjeżdżalniami i licznymi zabawami z animacjami dla najmłodszych, przygotowaliśmy również coś dla dorosłych, między innymi pierwszy w Polsce, choć może i na świecie konkurs “jazdy precyzyjnej ciągnikiem” z zamontowanym talerzem stewarda, wirtualny symulator, “serwis od zaplecza” czyli jak pracuje nowoczesny serwisant oraz oczywiście ciepły posiłek i zimne piwko. Stałym punktem było też losowanie nagród wśród wypełnionych ankiet. Pozytywne opinie przybyłych gości o przeprowadzeniu i organizacji imprezy w atmosferze rodzinnego pikniku utwierdzają nas w przekonaniu, że tego dnia daliśmy z siebie wszystko i ciężka praca nie poszła na marne. Tym bardziej iż aura była nam bardzo przychylna i zafundowała prawdziwie majową pogodę.

Zatem dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnym “Dniu Otwartym”, gdyż niewątpliwie musimy to powtórzyć!!!

 

 

I jeszcze porcja zdjęć z Kutna

 

600x600