AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

PROMOCJA 01.09.2015

Czegoś takiego jeszcze nie było !!!

Ciągnik rolniczy DEUTZ-FAHR AGROTRON 6160 o mocy 163 KM z bardzo bogatym wyposażeniem w super niskiej cenie, a do tego zbiornik na olej napędowy o pojemności 2500 l gratis !!!

Promocja obejmuje fabrycznie nowe, tegoroczne modele ciągników Agrotron 6160 w wersji STD, CShift oraz TTV wyposażone między innymi w rewers elektrohydrauliczny,  elektroniczne sterowanie podnośnikiem tylnym, klimatyzację, amortyzację przedniej osi, szerokie ogumienie, fotel na zawieszeniu pneumatycznym, itd.

Każdy z ciągników objętych promocją można nabyć w rewelacyjnej obniżonej cenie, a to jeszcze nie koniec niespodzianek !!!

Do każdego modelu objętego promocją otrzymasz GRATIS markowy, atestowany zbiornik na olej napędowy, najlepszego na rynku producenta KINGSPAN Environmental o pojemności 2500 l wyposażonego w kompletny elektroniczny dystrybutor.

Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły promocji, a przekonasz się że jest to niebywała okazja !!!

Promocja Agrotron + zbiornik

 
Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów.
Szczegółowe wyposażenie oraz cena poszczególnych maszyn dostępna w siedzibie głównej, w oddziałach firmy lub u terenowych przedstawicieli handlowych.