AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Relacja z DNIA OTWARTEGO

Zgodnie z zapowiedziami 2 czerwca Agromarket po raz trzeci otwarł dla Państwa swoje drzwi w siedzibie głównej w Jaryszkach oraz oddziale w Kutnie. Impreza co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i setki ludzi którzy w tę jedną niedzielę nas odwiedzają dodają nam motywacji do kontynuowania tego wydarzenia. Do tej pory aura była nam łaskawa i zawsze słońce bawiło się razem z nami, lecz tym razem chciało być chyba jeszcze bliżej nas gdyż temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza. Jednak nawet to nie zniechęciło gości by przyjść i w luźnej piknikowej atmosferze spotkać się i porozmawiać o najróżniejszych tematach.
Dzieci w pełni korzystały z wszystkich atrakcji jakie były dla nich przygotowane tym samym przedłużając sobie o jeden dzień ich święto.
Jak co roku dla osób rozważających zakup ciągnika lub kombajnu mieliśmy też przygotowaną specjalną kampanię promocyjną oferowaną tylko tego jednego dnia. Wielu rolników z niej skorzystało i już niebawem będą cieszyć się nowym nabytkiem z logiem Deutz-Fahra.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i tradycyjnie zapraszamy już dziś na kolejną edycję Dnia Otwartego. Zdradzimy że planujemy troszkę zmienić formułę by było nieco inaczej i jeszcze ciekawiej.
Poniżej fotorelacja oraz film z Jaryszek.