Nasza główna siedziba:

AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki

Masz pytania? ...zadzwoń

tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

DZIEŃ OTWARTY 2018

 

Kolejna impreza pod nazwą DZIEŃ OTWARTY już za nami.

Z obawami śledziliśmy prognozę pogody, ale ta jak zwykle była dla nas łaskawa i tego dnia słońce bawiło się razem z nami.

Dla wszystkich przybyłych gości czekały liczne atrakcje. Poza zwiedzaniem firmy w Jaryszkach, Kutnie i Żninie każdy mógł dokładnie poznać paletę produktową Deutz-Fahra i maszyn towarzyszących, zobaczyć jak działa autoryzowany serwis nowoczesnych ciągników oraz w biesiadnej atmosferze przy piwku i kiełbasce porozmawiać o najróżniejszych tematach. Kto nie miał szczęścia w losowaniu upominków mógł spróbować swoich sił w konkursie jazdy precyzyjnej ciągnikiem serii 6140 z ładowaczem czołowym, a  dzieci i młodzież szaleć na dmuchanych zjeżdżalniach i symulatorze jazdy ciągnikiem. Nie sposób jednym wpisem wymienić wszystkiego co działo się tego dnia, lecz mamy nadzieję że ten czas zostanie w pamięci wszystkich którzy postanowili spędzić tę niedzielę z nami.

W sumie trzy punkty handlowe Agromarketu odwiedziło ponad 1800 osób, za co bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy. To dzięki Państwu ten dzień był tak udany !!! Swoją obecnością, uśmiechem  i życzliwymi słowami dajecie nam świadectwo że dobrze wykonujemy swoją pracę i tym samym motywujecie nas do dalszego działania by dawać z siebie jeszcze więcej.

Już dziś mówimy “do zobaczenia” na kolejnych Dniach Otwartych !!!

Galeria zdjęć na razie tylko z siedziby głównej w Jaryszkach i oddziału w Kutnie, ale już niebawem również ze Żnina.

 

zaproszenie dzień otwarty Deutz-Fahr

Przejdź do paska narzędzi