O nas

Firma Agromarket – maszyny rolnicze i części zamienne

Agromarket Jaryszki specjalizuje się w sprzedaży ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych i ładowarek teleskopowych koncernu DEUTZ-FAHR oraz maszyn rolniczych uznanych producentów z kraju i zagranicy. Maszyny te wyróżnia najwyższa jakością i niezawodność połączone z przystępną ceną.

Ponadto prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną części zamiennych, ogumienia i akcesoriów do większości maszyn rolniczych.

Nasz profesjonalny serwis zapewnia kompleksową pomoc zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Dzięki temu eksploatacja ciągników oraz innych maszyn rolniczych będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo.

W celu ułatwienia obsługi stale powiększamy sieć o nowe oddziały firmy, a nasi przedstawiciele handlowi docierają bezpośrednio do Klientów w różnych częściach kraju.

Klienci firmy Agromarket mogą liczyć na w pełni fachową i profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny maszyn rolniczych oraz satysfakcję z zakupów.

Zapraszamy do głównej siedziby firmy Agromarket w Jaryszkach k/Poznania oraz do naszych filii w Kutnie, Zamościu i Żninie.