Nasza główna siedziba:
AGROMARKET
W miniony weekend odbyła się największa w kraju plenerowa wystawa rolnicza Agro Show. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, byliśmy uczestnikiem tego wydarzenia i przygotowaliśmy stoisko wypełnione markami DEUTZ-FAHR, SAMASZ oraz ISEKI. Przyznamy się, że obserwując obecną sytuację w rolnictwie byliśmy pełni obaw o nastroje naszych partnerów, jednak ku naszemu zaskoczeniu i uciesze rolnicy odwiedzający nas z optymizmem spoglądają w przyszłość. Nawet trudny czas na rynku zbóż czy mleka nie zniechęca ich do inwestycji, co świadczy o tym iż polski rolnik jest bardzo dobrym przedsiębiorcą i potrafi radzić sobie w każdych warunkach.
Ogromnie dziękujemy za Państwa liczną obecność, dobre słowo i zainteresowanie wystawianymi przez nas eksponatami. Cały trud włożony w przygotowanie tej wystawy oraz goszczenie odwiedzających nas osób jest dla nas wielką radością gdy żegnając się widzimy uśmiech na Państwa twarzach. Raz jeszcze dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji Agro Show w Bednarach!!!