AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Pługi

Pługi to zarówno narzędzia, jak i maszyny rolnicze, które przeznaczone są do wykonywania orki. W ofercie naszej firmy posiadamy przyczepiane pługi zagonowe oraz zawieszane i półzawieszane pługi obracalne przeznaczone do ciągników. Pługi zawieszane, podobnie jak opryskiwacze, można poznać po trójpunktowym układzie zawieszenia i ramie bez układu kołowego. W pługach półzawieszanych znajduje się pojedyncze koło transportowo-polowe.

Pługi rolnicze Kverneland

Jesteśmy dystrybutorem wydajnych pługów rolniczych marki Kverneland. Dzięki wzmocnionej konstrukcji maszyny mogą być wykorzystywane do pracy nawet w trudnych warunkach. System regulacji szerokości orki pozwala na dostosowanie pracy pługa do rodzaju gleby. Pługi Kverneland wyróżniają się także łatwym sterowaniem i precyzyjnym wykonywaniem pracy. Są to maszyny wytrzymałe, doskonale radzące sobie z przykrywaniem resztek pożniwnych.

Sprzedajemy pługi wyposażone od 3 do nawet 12 korpusów roboczych. W niektórych modelach istnieje możliwość montażu dodatkowego korpusu. Pługi charakteryzują się wysoką wydajnością orki oraz ergonomiczną pracą. Zostały w nich zastosowane zabezpieczenia bezpiecznikowe lub „non-stop” chroniące przed kamieniami.

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnych pługów rolniczych w atrakcyjnej cenie, warto będzie przyjrzeć się naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy!

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: