AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

BRONY I INNE AGREGATY UPRAWOWE APV

W naszej ofercie dostępne są niezawodne maszyny rolnicze APV przeznaczone do pielęgnacji użytków zielonych. Nowoczesny sprzęt jest niezwykle pomocny w pełnym wykorzystaniu potencjału łąk i pastwisk. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie znakomitych pasz objętościowych.

Maszyny rolnicze dostępne w poniższej ofercie są pomocne przy odnowie użytków zielonych poprzez profesjonalną pielęgnację, w tym między innymi wałowanie i włókowanie. Należy pamiętać, iż wieloetapowa pielęgnacja użytków zielonych z wykorzystaniem profesjonalnych agregatów to najlepszy sposób na zachowanie kondycji łąk bądź poprawę kondycji osłabionych użytków rolnych dotychczasowo pielęgnowanych w nieodpowiedni sposób.

Maszyny rolnicze do pielęgnacji

W sprzedaży dostępne są między innymi brony chwastowniki przeznaczone do wszechstronnej pielęgnacji intensywnie wykorzystywanych użytków zielonych, wały, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie odpowiedniej struktury gruzełkowatej gleby oraz jej optymalnego stopnia zagęszczenia czy agregaty do pielęgnacji i renowacji użytków zielonych nie tylko na płaskim, ale również na stromym terenie.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą maszyn rolniczych austriackiego producenta APV.

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: