AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

O firmie

Firma Agromarket – maszyny rolnicze i części zamienne

Agromarket Jaryszki specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, kombajnów zbożowych i ładowarek teleskopowych koncernu DEUTZ-FAHR oraz maszyn rolniczych uznanych producentów z kraju i zagranicy. Maszyny te wyróżnia najwyższa jakość i niezawodność połączone z przystępną ceną.

Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną części zamiennych, oferujemy też markowe ogumienie i akcesoria do większości maszyn rolniczych.

Rzetelny serwis i fachowa obsługa

Nasz profesjonalny serwis zapewnia kompleksową pomoc zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Dzięki temu eksploatacja ciągników oraz innych maszyn rolniczych będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo.

Aby ułatwić Państwu dostęp do oferty Agromarket, otwieramy nowe odziały firmy. Również nasi przedstawiciele handlowi docierają z naszymi propozycjami do Klientów w całym kraju.

Klienci firmy Agromarket mogą liczyć na w pełni fachową i profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny maszyn rolniczych oraz satysfakcję z zakupów.

Zapraszamy do głównej siedziby firmy Agromarket w Jaryszkach k/Poznania oraz do naszych filii w Kutnie, Zamościu i Żninie.

loga producentów maszyn i kombajnów rolniczych