AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

ROLNICZE MASZYNY PIELĘGNACYJNE OD EXPOM

W naszej ofercie dostępne są pielęgnacyjne maszyny rolnicze EXPOM o bardzo dobrych parametrach technicznych. Oferujemy między innymi aktywator – spulchniacz, chwastownik, którego zadaniem jest mechaniczne niszczenie chwastów w uprawach zbożowych, warzywnych. Po zamocowaniu, na dwóch ostatnich rzędach, zębów specjalnych zagarniaczy maszyna może być stosowana do pielęgnacji łąk i pastwisk. Dzięki tego typu urządzeniom ziemia jest odpowiednio spulchniona oraz zostaje aktywowane napowietrzanie gleby.

Kolejną maszyną rolniczą do pielęgnacji dostępną w naszej ofercie jest wał łąkowy, który przeznaczony jest do pielęgnacji nie tylko łąk i pastwisk, ale również murawy na stadionach i pól golfowych. Jest także nieocenioną pomocą przy zakładaniu oraz produkcji trawników. Skuteczność wału łąkowego oparta jest o dociskanie wierzchniej warstwy gruntu podczas wałowania, co zwiększa podsiąkanie wody. Dzięki temu rozwój niezwykle pożytecznej mikroflory glebowej oraz rozkład materii organicznej następują zdecydowanie szybciej.

W sprzedaży dostępna jest także włóka łąkowo-polna, która doskonale dopasowuje się do powierzchni uprawianej gleby oraz wykazuje się wysoką stabilnością.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: