AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

PRZYCZEPY UNIA GROUP

Przedstawiamy Państwu ofertę przyczep producenta Unia Group. Wśród nich dostępne są między innymi przyczepy do transportu nietypowych gabarytowo maszyn rolniczych wyposażone w skonstruowaną specjalnie do tego celu platformę transportową PL–6. Platforma do załadunku zostaje obniżona do poziomu podłoża, a do transportu podnosi się ją poprzez hydraulicznie sterowaną z kabiny ciągnika oś jezdną. Oferujemy także przyczepy skorupowe stworzone z myślą o transporcie materiałów rolniczych i budowlanych materiałów sypkich oraz objętościowych, a także rolnicze przyczepy dwuosiowe o wysokiej szczelności. Tego rodzaju przyczepy doskonale sprawdzają się do przewożenia zbóż i innych materiałów sypkich.

Zwolennicy uniwersalnych rozwiązań również znajdą coś dla siebie, bowiem w ofercie znajduje się przyczepa z trzystronnym wywrotem skrzyni z serii Long. Obszerna skrzynia ładunkowa może być wykorzystywana zarówno do przewozu palet i bel, jak również zbóż, rzepaku i innych materiałów objętościowych.

Wszystkie przyczepy dostępne w naszej ofercie charakteryzują się solidną konstrukcją oraz wyposażone są w niezawodne, sprawdzone podzespoły.

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: