AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Serwis

Serwis ciągników i maszyn rolniczych

Hala serwisowa panorama

W dzisiejszych czasach nie wystarczy przygotować i sprzedać dobry produkt, by zadowolić Klienta. Oferowany sprzęt powinien być profesjonalnie obsługiwany oraz zapewnić właścicielowi dług okres eksploatacji, bez usterek i awarii. Dlatego wszystkie sprzedawane w naszej firmie ciągniki, kombajny zbożowe oraz maszyny rolnicze objęte są obsługą serwisową. Obejmuję ona opiekę nad zakupionym sprzętem w czasie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Kilkunastu doskonale wyszkolonych mechaników, dobrze wyposażone wozy serwisowe i oryginalne części zamienne dają pewność rzetelnej i sprawnie przeprowadzonej naprawy. Przeglądy okresowe i drobne naprawy odbywają się bezpośrednio u Klienta, natomiast przy poważniejszych uszkodzeniach maszyna zabierana jest do hali serwisowej w siedzibie głównej firmy (w Jaryszkach pod Poznaniem) lub do najbliższego oddziału firmy, gdzie z pomocą specjalistycznego sprzętu warsztatowego usuwane są usterki. Ponadto dział serwisu chętnie służy radą i w każdym przypadku stara się jak najefektywniej pomóc Klientowi.

Jakie są zalety profesjonalnego serwisu?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu maszyn rolniczych możemy zagwarantować:

  • Wysoką jakość i kompleksowość usług – każdą maszynę objętą opieką serwisową poddajemy skrupulatnej kontroli stanu technicznego i w razie potrzeby przeprowadzamy niezbędne czynności serwisowe, takie jak wymiana płynów, wymiana części, usuwanie usterek.
  • Profesjonalne doradztwo – jako fachowcy jesteśmy w stanie udzielić klientom wskazówek niezbędnych do utrzymania maszyn w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas
  • Oszczędność czasu – standardowe czynności serwisowe wykonujemy na miejscu w gospodarstwie klienta, dzięki czemu skracamy czas wyłączenia maszyny z użytku

Ponadto dysponujemy odpowiednimi narzędziami, środkami i częściami, dzięki czemu każda naprawa, niezależnie od jej rozmiaru może być skutecznie usunięta.

Kiedy warto zdecydować się na serwisowanie maszyn rolniczych?

Serwisowanie maszyn rolniczych, szczególnie tych wykorzystywanych najintensywniej, takich jak ciągniki, powinno odbywać się w regularnych odstępach czasu. Najbardziej dogodnym czasem na sprawdzenie stanu maszyn, wymianę uszkodzonych części lub płynów eksploatacyjnych jest początek oraz koniec sezonu prac polowych. Oczywiście serwis należy wykonywać również doraźnie, w momencie wystąpienia nieprawidłowości w działaniu danej maszyny.

Jakie korzyści płyną z dobrego serwisu?

Profesjonalne i regularne serwisowanie sprzętów rolniczych to podstawa utrzymania ich w nienagannym stanie technicznym. Przynosi on wymierne korzyści, przede wszystkim pozwala zapobiegać bardzo poważnym awariom, które często są efektem zaniedbania maszyny i np. braku wymiany wyeksploatowanych w nadmiernym stopniu elementów. A to przekłada się na zdecydowanie niższe koszty prowadzenia działalności. Przede wszystkim eliminuje koszty poważnych napraw, ale również minimalizuje ryzyko wyłączenia sprzętu z użytku na dłuższy czas i tym samym strat finansowych wynikających z przerwania ciągłości prac.