AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Unia Group- opryskiwacze

Opryskiwacze to jedne z maszyn rolniczych oferowanych przez naszą firmę. Wykorzystuje się je do rozprowadzania substancji chemicznych chroniących uprawy przed szkodnikami i chorobami. Mogą być stosowane do opryskiwania różnych rodzajów roślin uprawnych oraz warzyw i owoców, w tym kapusty, kalafiora, buraków, truskawek i porzeczek. Dla prawidłowego rozwoju roślin nie mniej ważne jest także odpowiednie nawożenie, prowadzone przy pomocy rozrzutników czy rozsiewaczy.

Sprzedawane przez nas opryskiwacze składają się z polietylenowego zbiornika głównego (o pojemności od 400 do 5800 litrów), ram nośnych, układu cieczowego oraz – w zależności od przeznaczenia rozkładanych belek polowych, okrągłych lub kolumnowych – przystawek wentylatorowych.

Rodzaje opryskiwaczy

Wyróżnia się opryskiwacze polowe zawieszone, ciągnione i samojezdne. Opryskiwacze zawieszone montowane są do ciągnika przy pomocy trzypunktowego układu zawieszenia (TUZ). Opryskiwacze ciągnione przymocowuje się specjalnymi zaczepami dolnymi lub górnymi. Natomiast opryskiwacze samojezdne to wysokowydajne maszyny przeznaczone do oprysku dużej powierzchni upraw wyposażone w napęd i własny układ jezdny.

Jeśli zależy Państwu na równomiernym i sprawnym opryskiwaniu roślin, polecamy zakup jednego z naszych opryskiwaczy. Dla mniejszych gospodarstw zalecamy opryskiwacze EKO, dla średnich i dużych – opryskiwacze przyczepiane EUROPA.

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: