AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Części zamienne

Części zamienne do maszyn rolniczych

Czescici zamienne

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną oryginalnych części zamiennych do maszyn rolniczych oraz ogumienia i innych akcesoriów. Ofertę kierujemy głównie do klientów zlokalizowanych w Kutnie, Poznaniu, Zamościu i Żninie. Mając na uwadze, iż nawet w najlepszych pojazdach z biegiem czasu poszczególne komponenty zużywają się, nie należy zapominać o przeprowadzaniu regularnych przeglądów maszyny.

Nie każdy zepsuty sprzęt trzeba wymieniać na nowy, zwłaszcza w przypadku, gdy zostały w niego zainwestowane duże pieniądze. Czasem wystarczy jedynie zainstalowanie części zamiennych, które przywrócą maszynie sprawność oraz zapewnią bezpieczeństwo jej użytkowania.

Jakie rodzaje części rolniczych posiadamy?

W naszym sklepie mogą Państwo kupić części do wielu rodzajów maszyn, w tym:

  • siewników: rury teleskopowe, skrzynki wysiewające, łożyska, wałki, koła zębate, redlice, łańcuchy i palce zagarniające;
  • kombajnów: pompy paliwa, łożyska, filtry oleju, wentylatory, przekładnie i tarcze dociskowe;
  • opryskiwaczy: pompy, zbiorniki, korpusy, sita i wskaźniki cieczy;
  • pługów: dłuta i dzioby lemiesza, płozy, listwy zgarniające pługa i śruby płużne;
  • rozrzutników obornika: tuleje, wałki, napinacze, koła przekładni i tarcze.

Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o interesujących Państwa częściach zamiennych. Zapewniamy szybką wysyłkę i fachowe doradztwo. Zapraszamy!