AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Części zamienne

Części zamienne do maszyn rolniczych

Czescici zamienne

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną oryginalnych części zamiennych do maszyn rolniczych oraz ogumienia i innych akcesoriów. Ofertę kierujemy głównie do klientów zlokalizowanych w Kutnie, Poznaniu, Zamościu i Żninie. Mając na uwadze, iż nawet w najlepszych pojazdach z biegiem czasu poszczególne komponenty zużywają się, nie należy zapominać o przeprowadzaniu regularnych przeglądów maszyny.

Nie każdy zepsuty sprzęt trzeba wymieniać na nowy, zwłaszcza w przypadku, gdy zostały w niego zainwestowane duże pieniądze. Czasem wystarczy jedynie zainstalowanie części zamiennych, które przywrócą maszynie sprawność oraz zapewnią bezpieczeństwo jej użytkowania.

Jakie rodzaje części rolniczych posiadamy?

W naszym sklepie mogą Państwo kupić części do wielu rodzajów maszyn, w tym:

  • siewników: rury teleskopowe, skrzynki wysiewające, łożyska, wałki, koła zębate, redlice, łańcuchy i palce zagarniające;
  • kombajnów: pompy paliwa, łożyska, filtry oleju, wentylatory, przekładnie i tarcze dociskowe;
  • opryskiwaczy: pompy, zbiorniki, korpusy, sita i wskaźniki cieczy;
  • pługów: dłuta i dzioby lemiesza, płozy, listwy zgarniające pługa i śruby płużne;
  • rozrzutników obornika: tuleje, wałki, napinacze, koła przekładni i tarcze.

Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o interesujących Państwa częściach zamiennych. Zapewniamy szybką wysyłkę i fachowe doradztwo. Zapraszamy!

Jakie są zalety oryginalnych części rolniczych?

Oryginalne części do maszyn rolniczych to zdecydowanie najbardziej opłacalny wybór spośród opcji dostępnych na rynku. Kupując je może liczyć na:

  • pełną kompatybilność z posiadanym urządzeniem – oryginalne części zamienne wytwarzane są z dokładnie tych samych materiałów, według tego samego projektu i przy wykorzystaniu tych samych technologii, co części użyte w pierwotnym montażu. Dzięki temu idealnie pasują do konstrukcji maszyny i nie przyczyniają się do jej nieprawidłowego działania
  • najwyższą jakość wykonania potwierdzoną certyfikatami – oryginalne części do maszyn rolniczych muszą przejść złożoną procedurę weryfikacyjną w państwowych instytucjach zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. To potwierdza ich wysoką jakość i zdatność do użycia w maszynach rolniczych.
  • trwałość i niezawodność – części oryginalne odznaczają się wyższą niż w przypadku zamienników trwałością, lepiej radzą sobie z trudnymi warunkami prac polowych i przez to nie wymagają częstych wymian.

Warto również nadmienić, że tylko używając oryginalnych części zamiennych można zachować gwarancję na maszynę. W sytuacji, kiedy do naprawy użyty zostanie nie sygnowany marką producenta zamiennik lub podróbka, producenci mogą unieważnić umowę gwarancyjną.

Dlaczego warto zdecydować się na oryginalne części do maszyn?

Choć oryginalne części zamienne do maszyn rolniczych są droższe od zamienników, ich wybór często jest najbardziej opłacalną opcją. Wynika to z faktu, że dzięki swej jakości i trwałości są w stanie pracować dłużej i nie wymagają tak częstych wymian, jak w przypadku tańszych zamienników. Dodatkowo korzystając z części oryginalnych można uniknąć usterek, które również generują zbędne koszty. Krótko mówiąc – oryginalne części to świetny wybór dla zbilansowania kosztów prowadzenia gospodarstwa rolnego.