AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr

Ciągnik rolniczy to najważniejszy element wyposażenia każdego gospodarstwa rolniczego. W ofercie Agromarket dostępnych jest bardzo dużo rodzajów i modeli ciągników rolniczych, m.in. cenione na całym świecie niemieckie ciągniki rolnicze Deutz-Fahr.

Jakie są zalety ciągników rolniczych Deutz-Fahr?

Marka Deutz-Fahr jest tak bardzo ceniona w branży ze względu na to, że firmowane jej mianem ciągniki oraz inne rodzaje maszyn rolniczych (m.in. kombajny zbożowe Deutz-Fahr) odznaczają się niską awaryjnością, bardzo dużą funkcjonalnością, bezpieczeństwem stosowania i wydajnością. Największą zaletą tych ciągników są zastosowane w nich bardzo moce silniki, które gwarantują bardzo dużą wydajność, a przy tym niskie koszty eksploatacji. W maszynach Deutz-Fahr wprowadzono także ułatwiającą codzienną pracę automatyzację wielu procesów. Każdy z oferowanych przez nas ciągników Deutz-Fahr posiada też nowoczesną precyzyjną mechaniczną skrzynię biegów lub bezstopniowy układ napędowy TTV, doskonałe komfortowe kabiny oraz nowoczesne układy hamulcowe.

Rodzaje ciągników rolniczych Deutz-Fahr

Ciągniki Deutz-Fahr to szeroka gama produktów różnych linii o różnym zakresie mocy. Poszczególne linie i modele ciągników tej niemieckiej firmy mogą mieć moc silnika od 35 do nawet 340 KM. W zależności od tego, do jakich celów zostały stworzone, charakteryzują się różną maksymalną wydajnością, trwałością oraz sprawnością. Najpopularniejsze linie ciągników Deutz-Fahr to:

  • Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr 5D – występująca w dwóch wersjach silnikowych seria ciągników kompaktowych, które charakteryzują się dużą wszechstronnością.
  • Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr 5G – Duża gama ciągników z silnikami kompaktowymi o mocy od 75 do 116 KM. Podobnie jak inne linie, te ciągniki są dostępne z różnymi rozstawami osi, z różnym wyposażeniem i różnymi kombinacjami ogumienia.
  • Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr 4E – Seria 4 małych ciągników o mocy nominalnej 65, 75, 88 lub 97 KM i cechującej je prostej mechanicznej konstrukcji.
  • Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr serii 6 – Aż 12 modeli ciągników o mocy silnika od 156 do 226 KM, które odznaczają się łatwością konfiguracji wyposażenia w zależności od potrzeb, dużą masą i siłą uciągu.
  • Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr serii 7 – Przeznaczone do wykonywania cięższych prac polowych, zaawansowane technologicznie ciągniki o mocy silnika do 246 KM. Ciągniki serii 7 to znakomite maszyny wielozadaniowe wyposażone w bezstopniowy układ napędowy.
  • Ciągniki rolnicze Deutz-Fahr serii 9 – Super wydajne ciągniki z 6-cylindrowymi silnikami o mocy w zakresie od 295 do 336 KM.

Oprócz tego firma oferuje również modele ciągników przeznaczonych do wykonywania prac sadowniczych oraz prac polowych w mniejszych gospodarstwach i zakładach komunalnych. Te ostatnie to przede wszystkim ciągniki Deutz-Fahr Agroplus i Deutz-Fahr Agrokid.

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: