AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

PRONAR

Polska firma Pronar działająca na rynku od 1988 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn rolniczych[usunięcie linkowania], a także urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej. Innowacyjność, dynamiczny rozwój i najwyższa jakość oferowanych rozwiązań to wyznaczniki firmy, która zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Obecnie maszyny rolnicze i części zamienne Pronar są sprzedawane w całej Unii Europejskiej oraz między innymi w Ameryce, Afryce i Nowej Zelandii.

Nieustanne inwestowanie w unikalne technologie ma swoje odzwierciedlenie w oferowanych maszynach rolniczych oraz urządzeniach, które usprawnią pracę w gospodarstwie niezależnie od jego charakteru.

Obecnie firma Pronar posiada siedem fabryk, w których każdego dnia produkuje się cztery tysiące części do maszyn rolniczych. Zaangażowanie pracowników, nowoczesność, oraz praca według najwyższych standardów w firmie Pronar zaowocowały tym, że zajmuje ona niekwestionowaną pozycję lidera w zakresie produkcji i sprzedaży maszyn nie tylko dla rolnictwa, ale również transportu i branży komunalnej.

Przyczepy Pronar

Znaczną część oferty Pronar stanowią przyczepy rolnicze. Wśród nich dostępne są między innymi przyczepy jednoosiowe, dwuosiowe i trzyosiowe. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o tej firmie i jej produktach, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!