AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

AGREGATY PODORYWKOWE KVERNELAND

Kverneland ma w ofercie niezawodne, precyzyjne agregaty uprawowe, które znalazły uznanie wśród wielu plantatorów na całym świecie. Wytrzymała i precyzyjna konstrukcja zapewnia optymalne przygotowanie gleby pod siew. Ponadto agregaty uprawowe Kverneland to również doskonała propozycja dla rolników oczekujących bardzo dobrej wydajności przy stosunkowo niskich kosztach uprawy.

Aktywne i bierne agregaty uprawowe

Oferta producenta podzielona jest na aktywne agregaty uprawowe oraz agregaty bierne.

Uprawowe agregaty bierne są maszynami rolniczymi, których zadaniem jest rozdrabnianie i spulchnianie ziemi. Wykorzystywane są do przedsiewnego doprawiania gleb po orce oraz po bezorkowej uprawie gleby wykonanej drapaczami lub maszynami aktywnymi. Agregat bierny może pracować samodzielnie. Można go również połączyć z siewnikiem, dzięki czemu maszyna zostaje przekształcona w agregat uprawowo-siewny przygotowujący glebę pod zasiew i siejący jednocześnie.

W ofercie dostępny jest między innymi bierny agregat uprawowy TLG o konstrukcji z czterema strefami roboczymi, co czyni z niego idealną maszynę rolniczą do przygotowania bardzo zagęszczonej i równej gleby w całej szerokości roboczej.

Do aktywnych agregatów uprawowych zaliczają się brony wirnikowe, które zapewniają dokładne rozbijanie brył oraz intensywne mieszanie ziemi za pomocą elementów roboczych, którymi są obracające się zęby.

W ofercie Kverneland dostępne są brony o nowej konstrukcji „heavy-duty” zapewniające optymalne przygotowanie gleby pod siew. Duża wydajność oraz niezawodność i wszechstronność tych maszyn rolniczych jest odpowiedzią na wysokie oczekiwania stawiane przez właścicieli upraw. Producent szczególną uwagę skupił na wzmocnieniu mocowania wanny w poszczególnych modelach bron wirnikowych oraz elementach konstrukcyjnych odpowiadających za optymalne dopasowanie do terenu. Dzięki temu brony Kverneland doskonale radzą sobie nawet w najcięższych warunkach glebowych.

Dopasuj produkty do swoich potrzeb: