AGROMARKET
Jaryszki 4 k/Poznania, Gądki
tel. 61/ 663-96-01
tel. 61/ 663-89-45

DEALER ROKU 2021

W dniu 28 stycznia 2022 roku odbył się meeting podsumowujący miniony rok sprzedażowy koncernu SDF. Niestety z uwagi na trwającą pandemię oraz ciągle obowiązujące środki bezpieczeństwa konferencja miała charakter zdalny, a wszyscy uczestnicy łączyli się za pomocą urządzeń elektronicznych. 

Wbrew przewidywaniom rok 2021 okazał się wyjątkowo dobry dla rynku nowych ciągników i kombajnów znacznie przebijając prognozowane ilości sprzedaży. Deutz-Fahr doskonale wpasował się w oczekiwania klientów odnosząc sukces udziału rynkowego na poziomie 11,1 % dla ciągników powyżej 50 KM. Oznacza to, że Deutz-Fahr był drugim najczęściej wybieranym ciągnikiem w polskim gospodarstwie w tym przedziale mocowym !!! Zauważalne jest też znacznie zwiększenie udziału w klasie dużej mocy, gdzie właściciele gospodarstw wielkoobszarowych coraz częściej doceniają walory użytkowe, ekonomiczność i bezawaryjność “zielonych” maszyn.

Cieszymy się ogromnie iż znaczącą część w sukcesie marki Deutz-Fahr miała firma Agromarket Jaryszki. Potwierdzeniem tego były aż 4 otrzymane nagrody za pierwsze miejsca w danych kategoriach:

  • DEALER ROKU 2021 za największy obrót ciągnikami i kombajnami
  • DEALER ROKU 2021 za największą ilość sprzedanych kombajnów
  • DEALER ROKU 2021 za największy obrót w finansowaniu fabrycznym SDF Finance
  • DEALER ROKU 2021 za największą ilość sprzedaży oryginalnych środków smarnych 

Nagrody te pokazują jak wielkim zaufaniem cieszy się Agromarket wśród klientów, gdyż to właśnie dzięki temu zaufaniu i wyborze nas jako swojego partnera biznesowego mogliśmy kolejny rok pochwalić się pozycją lidera wśród dealerów marki Deutz-Fahr. Tradycyjnie składamy wszystkim ogromne podziękowania, naszym klientom za każdy zakup który przyczynił się do tego wyniku a naszym partnerom z SDF za owocną współpracę.